Wojciech Ryczer climbing, travel & mountain photographyrajczer@gmail.com

bio

Urodziłem się w 1980. Podczas studiów na Politechnice Warszawskiej odkryłem dwie pasje: wspinanie i fotografię. Do dziś poświęcam im większość wolnego czasu – oddychając pełną piersią, ciesząc oczy przestrzenią i czując się pyłkiem w kosmosie podczas dalszych eskapad.

Ze wspinaczkowych osiągnięć cenię sobie wejście na siedmiotysięcznik, zrobienie kilku ciekawych długich dróg w Alpach i w Tatrach, oraz zdobycie dziewiczego szczytu w dzikich górach na granicy Kirgizko-Chińskiej.

Fotograficzne sukcesy to współpraca z firmami branży outdoor, dziesiątki wielkoformatowych odbitek, wydanie kalendarza wspinaczkowego na rok 2009, publikacje i okładki w magazynach wspinaczkowych… oraz, z czego jestem najbardziej zadowolony, wciąż rosnący apetyt na lepsze ujęcia.

Strona na której jesteś jest próbą uporządkowania katalogu zdjęć oraz kilku tekstów. Pracę nad nią rozpocząłem we wrześniu 2010, zawartości przybywa… mam nadzieję, że obecne zasoby zainspirują Cię kadrem, przejściem bądź ciekawą miejscówką.

zdjęcie Rafał ‘Dzidek’ Stefanowski

Comments are closed.